Zadzwoń
PL +48 664 949 205
Zadzwoń
LT +370 619 31 977

FastPur - Kilka Słów O Naszej Działalności

Zajmujemy się ocieplaniem domów, dachów, poddaszy, ścian, fundamentów oraz również budynków, chociażby hal, magazynów, szkół i całej infrastrukturze cywilnej. Robimy to za pomocą pianki poliuretanowej. Jest to najbezpieczniejszy i najlepszej jakości środek ocieplający, gdyż jest przede wszystkim ekologiczny, bezpieczny dla środowiska - jak sama nazwa wskazuje posiada poliuretan, który nie zagraża w żaden sposób środowisku, w którym się znajduje. Pianka jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Oferujemy w naszej usłudze izolacje stosując piankę poliuretanową otwartokomórkową oraz zamkniętokomórkową.

Zalety stosowania pianki poliuretanowej:

Skuteczne ocieplanie poddaszy i sufitówLekka izolacja

Dużą zaletą stosowania pianki PUR jest jej lekkość. Nie są wymagane żadne wzmocnienia konstrukcji, a instalacja jest bardzo prosta.

Skuteczne ocieplanie fundamentówWytrzymała

Trwałość i stabilność pianki poliuretanowej zapewnia, że jest odporna na wszelkie temperatury co oznacza, że piankę poliuretanową można stosować w każdym klimacie.

Skuteczne ocieplanie ścian i elewacjiBezpieczna

Instalacja pianki PUR jest w pełni bezpieczna dla środowiska i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Skuteczne ocieplanie hal i magazynówSzybka instalacja

Pianka poliuretanowa jest niezmiernie szybka przy jej instalacji. Wybierając ten sposób ocieplenia na pewno zapewnisz sobie sporo czasu.

Skuteczne ocieplanie stropów i posadzekEkonomiczna

Kolejną zaletą pianki PUR jest zmniejszenie kosztów ogrzewania. W porównaniu z innymi środkami izolacyjnymi jest on naprawdę tani, jeżeli spojrzymy na jego zalety.

Skuteczne ocieplanie budynków gospodarczychNowoczesny system izolacji

Pianka poliuretanowa izoluje w wymiarze hydrotermalnym, co przekłada się na ochronę przed wodą i brak wilgoci.

Podsumowując, główne zalety pianki poliuretanowej to szczelność, która powoduje usunięcie utraty ciepła budynków, trwałość izolacyjnego materiału, który wystarcza na długie lata oraz eliminuje wszelką wilgoć i zapobiega pojawianiu się szkodników.

Ocieplanie pianką PUR

© Fast-Pur. All Rights Reserved.