Zadzwoń
PL +48 664 949 205
Zadzwoń
LT +370 619 31 977

Zajmujemy się skutecznym ocieplaniem:

Ocieplanie i izolacje fundamentów

Fundamentów

Zajmujemy się izolacją fundamentów stosując właśnie wspominaną piankę poliuretanową. Jest ona naprawdę ważna i polecana przy zabezpieczaniu konstrukcji, ponieważ zapewnia ona trwałość i sprawnie uszczelnia wszelkie fundamenty.

Kontakt
Ocieplanie i izolacje poddaszy i sufitów

Poddaszy i sufitów

Przy ocieplaniu poddaszy i sufitów głównie wybiera się piankę otwartokomórkową, która charakteryzuje się mniejszym kosztem, ale przede wszystkim posiada doskonałą paroprzepuszczalność, która wchłania wodę i zapobiega wilgoci i przeciekom.

Kontakt
Ocieplanie i izolacje hali i magazynów

Hali i magazynów

Termoizolacja budynku stanowi bardzo ważną rzecz. Posiada wiele zalet, chociażby to, że piana poliuretanowa zachowuje swoje właściwości przez całą żywotność budynku, oznacza to, że wystarczy tylko raz zastosować izolacje i problem dotyczący ocieplenia znika na całe lata.

Kontakt
Ocieplanie i izolacje stropów i posadzek

Stropów i posadzek

Izolacja termiczna stropu stanowi ważny element ogrzewania w domu. Pianka PUR stosowana do stropów pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu ciepła w pomieszczeniu, uniemożliwiając jego ucieczkę. Powoduje to znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania.

Kontakt
Ocieplanie i izolacje ścian i elewacji

Ścian i elewacji

Pianka poliuretanowa świetnie znajduje swoje zastosowanie przy ścianach budynków. Świetnie wygłusza pomieszczenia mieszkalne, i zapewnia lepszy komfort użytkowania mieszkania, ponieważ dzięki niej możemy pozbyć się niechcianych dźwięków.

Kontakt
Ocieplanie i izolacje budynków gospodarczych

Budynków gospodarczych

Jeżeli chodzi o budynki gospodarcze najlepszym wyborem będzie wykorzystanie pianki zamkniętokomórkowej. Posiada ona najlepsze właściwości termoizolacyjne, wzmacnia całą konstrukcję oraz zapewnia odpowiednie ocieplenie i eliminuje wilgotność.

Kontakt

© Fast-Pur. All Rights Reserved.